Zespół

Dyrektor
Marek Kuś
kus@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn.12

Specjalistka ds. Kadr i Sekretariatu
Edyta Śmiłowska
sekretariat@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 11

Dział Administracji
Kierowniczka Działu — Barbara Lubowiecka
administracja@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 13
Jarosław Jakubczyk, Robert Syrek

tel. +48 32 259 90 40 wewn. 18

Dział Programowy
Kierownik Działu — Tomasz Dąbrowski
galeria@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 19

Wystawy — Olga Kasztelewicz
wystawy@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 13

Promocja, prasa — Claudia Spałek
promocja@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 16

Edukacja — Aneta Zasucha
edukacja@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 16

Koordynacja — Bogusław Mołdoch
koordynacja@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 17

Dział Wydawnictw
Kierowniczka Działu — Katarzyna Goczoł
Specjalistka — Magdalena Niglus
wydawnictwa@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 15

Dział Finansowo-księgowy
Główna księgowa — Mariola Skorupska      
mariola.skorupska@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 22

Specjalistka Marianna Boś
marianna.bos@bwa.katowice.pl
Specjalistka Katarzyna Golda-Liniewiecka
ksiegowosc@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 21

Księgarnia — Małgorzata Ługiewicz
ksiegarnia@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 17

Dzisiaj | 05.03.2024 | Otwarte 10.00-18.00

bilety na wystawę

Normalny 8,00 zł, ulgowy 4 zł
Płatność tylko gotówką

Szczegóły

dostępność

W Galerii BWA są winda i toaleta przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

adres

al. Korfantego 6, 40-004 Katowice

KONTAKT

tel. + 48 32 259 90 40

Archiwum wystaw i wydarzeń

Jeśli szukasz informacji sprzed 2019 zapraszamy do odwiedzenia poprzedniej wersji strony internetowej galerii.

Archiwum

Księgarnia Galerii BWA

Książki, katalogi i gadżety możesz nabyć online!

Księgarnia

Uwaga

Dla naszych gości z Ukrainy wstęp na wystawy jest bezpłatny!
Для наших відвідувачів з України вхід на виставку безкоштовний!

Zobacz także

Przedwiosenne warsztaty wiankowe

Zima już w odwrocie, ale zanim wiosna wybuchnie zielenią, zapraszamy do BWA na przedwiosenne warsztaty wiankowe.

Warsztaty tworzenia intymnych kolaży z duetem TOTU

Już 14 lutego z okazji Walentynek startujemy z kolejną edycją warsztatów tworzenia intymnych kolaży!