Aktualne i zapowiedzi

27 Biennale Plakatu Polskiego — lista artystów

Lista artystów zakwalifikowanych do konkursu i wystawy pokonkursowej:

Mirosław Adamczyk

Agata Adaszek

Joanna Ambroz

Jakub Balicki

Sebastian Bauman

Tomasz Berezowski

Tomasz Bierkowski

Oliwia Binkowska

Grzegorz Bobulski

Jarek Bujny

Radosław Cabaj

Łukasz Chmielewski

Anna Chmielnik

Elżbieta Chojna

Natasza Chrząszcz

Iwona Cichy

Filip Ciślak

Dominika Czerniak-Chojnacka

Justyna Czerniakowska

Tomasz Czyżkowski

Jacek Ćwikła

Mariusz Dański

Kaja Depta-Kleśta

Piotr Depta-Kleśta

Lex Drewinsky

Adam Dudek

Marcin Dudek

Marcin Dzbanuszek

Piotr Florianowicz

Anna Frydrych

Stanisław Gajewski

Wojtek Ganszczyk

Piotr Garlicki

Karolina Glanowska

Marcin Grabia

Łukasz Grabowski

Karolina Grudzińska

Krzysztof Guzek

Przemysław Hajek

Patryk Hardziej / Ada Zielińska / Akiyoshi Kitaoka

Zuzanna Heller

Grzegorz Izdebski

Dominik Jakubowski

Wojciech Janicki

Peter Javorik

Ewa Jaworska

Justyna Jędrysek

Tomasz Jędrzejko

Michał Kacperczyk

Piotr Kaczmarek

Zuza Kamińska

Piotr Karczewski

Tomasz Kipka

Szymon Kiwerski

Agata Klepka

Natalia Kleszczewska

Łukasz Kliś

Damian Kłaczkiewicz

Wojciech Kołek

Łukasz Koniuszy

Krzysztof Konopelski

Jarosław Korczak

Patryk Korszun

Sławomir Kosmynka

Marta Kostrzewa

Zenon Kowalczyk

Paweł Król

Agata Kulczyk

Alicja Kultys

Ireneusz Kuriata

Adam Kurłowicz

Zbigniew Latała

Jadwiga Lemańska

Artur Ligenza

Patrycja Longawa

Bogusław Lustyk

Szymon Łacheta

Paulina Ługowska

Bartosz Łukaszonek

Wiesław Łysakowski

Mateusz Machalski

Justyna Machnicka

Marek Maciejczyk

Lech Majewski

Bartosz Mamak

Marcin Markowski

Lech Mazurek

Wojciech Mazur

Łukasz Mesjasz

Maciej Mesznik

Witold Michorzewski

Michał Minor

Krzysztof Motyka

Grzegorz Myćka

Katarzyna Nachman

Piotr Olejarz

Michał Olkowicz

Tomasz Olszyński

Marek Osman

Błażej Ostoja Lniski

Wojciech Osuchowski

Albert Oszek

Gabriela Palicka

Zofia Paśnik

Mirosław Pawłowski

Andrzej Pągowski

Agata Pełechaty

Piotr Pietrzak

Karolina Podoska

Agnieszka Popek-Banach / Kamil Banach

Nikodem Pręgowski

Nina Prusak

Mateusz Rafalski

Łukasz Rayski

Kaja Renkas

Klaudia Rozkoszny

Hanna Rozpara

Marcelina Rydelek

Mirosław Rymar

Iwona Rypeść-Kostović

Paweł Ryżko

Edward Saliński

Szymon Saliński

Mohammadali Sharifian Dorcheh

Jerzy Skakun

Adam Sknouril

Patryk Skoczylas

Eugeniusz Skorwider

Artur Skowroński

Patryk Słowiński

Sebastian Smit

Agnieszka Srokosz

Michał Stachacz

Radosław Staniec

Jacek Staniszewski

Katarzyna Stanny

Kamila Stańczyk

Studio OKI OKI

Artur Szczyrbowski

Paweł Szlotawa

Marta Szmyd

Anna Szumigaj-Badziak

Szymon Szymankiewicz

Przemysław Ścigalski

Sławomir Śląski

Tomasz Świtalski

Michał Tatarkiewicz

Jacek Tofil

Grzegorz Tomasiak

Joanna Tyborowska

Marcin Urbańczyk

Rafał Urbański

Anita Wasik

Mieczysław Wasilewski

Bruno Wąsowski

Agnieszka Węglarska

Wiktor Wiater

Barbara Widłak

Natalia Wirmańska

Marcin Władyka

Ewa Włostowska

Żaneta Wojtala

Monika Wojtaszek-Dziadusz

Maja Wolna

Magdalena Wosik

Martyna Wójcik-Śmierska

Izabela Wypych

Mirosław Zdrodowski

Agnieszka Ziemiszewska

Aleksander Znosko

Marcin Zonenberg

Leszek Żebrowski

Ogłoszenie wyników połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 27 grudnia 2021 r. o godz. 15.00. W związku z sytuacją pandemiczną nie będzie wydarzeniem publicznym. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie oraz w mediach społecznościowych Galerii.

Zobacz także

Niezidentyfikowany teren

Międzywydziałowa wystawa artystek i artystów oraz projektantek i projektantów związanych z Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach daje wgląd w projekty, działania i realizacje, które wymykają się uczelnianym ramom.

Akcja STOP! STOP! STOP! PUTIN

NIEDZIELA 27.03 OD GODZ. 15.00 TWORZYMY HASŁA!