Books

29.10.2020 Books

Komorebi – inspirowane naturą twórcze pomysły na zabawy z dziećmi

Książeczka stanowi podsumowanie projektu Komorebi – ekoprojekt (nie tylko) dla dzieci. Kierujemy ją do rodziców i opiekunów, którzy szukają pomysłów na twórcze zabawy z dziećmi.

Zeszyt zawiera inspirowane naturą ćwiczenia – nasze pomysły na aktywności leśne to luźne propozycje, które możesz swobodnie modyfikować w zgodzie ze swoimi potrzebami i potrzebami dziecka. Otwartość, kreatywność i swobodna adaptacja do konkretnych okoliczności są mile widziane!

Polecenia zawarte w książeczce kierujemy do Ciebie rodzicu, opiekunie, pedagogu, sama/sam szybko się zorientujesz, które części należy przeczytać dziecku jako polecenie do zrealizowania zadania. Mam nadzieję, że razem ze swoją pociechą spędzisz z naszą książeczką cudowny twórczy czas!
Aneta Zasucha – kuratorka i redaktorka

Książeczka dostępna nieodpłatnie w Księgarni Galerii Sztuki Współczesnej BWA, która jest czynna w czasie trwania wystaw. Zapraszamy od wtorku do niedzieli w godz. 10:00–18:00.

Książeczkę można zamówić przy wcześniejszym opłaceniu kosztów przesyłki.
Księgarnia ksiegarnia@bwa.katowice.pl
tel. +48 32 259 90 40 wewn. 17
wt–nd w godz. 10:00–18:00

Nakład wyczerpany.

Książeczka jest dostępna poniżej w wersji elektronicznej. Przyjemnej zabawy!

Książeczka do pobrania

See also

12.05.2020-05.07.2020 Exhibitions and events

Hail to the Chief — Frank Synowicz’s reinterpretations of the US presidents images

The artist plays with portraiture, a genre that constitutes a quintessence of dignity, careful study and solemnity. He has preferred to modify presidents’ portraits instead of showing scenes from everyday home or office life.

01.10.2020-18.10.2020 Exhibitions and events

The Culminations 2020 — Graduate Degree Show of the Faculty of Art at the Academy of Arts in Katowice

Prace dyplomowe — podobnie jak w latach ubiegłych — akcentują sporą różnorodność postaw i nie trudno dostrzec w nich szerokiego spektrum idei.

02.05.2020-31.12.2020 Exhibitions and events

Get to know the rules of sightseeing while maintaining the safety rules

For your safety, rules for visiting the exhibition have been developed together with Sanepid. Please read them before your visit.

01.01.2020 For adults

The BWA Gallery Art Club — artistic expression various workshops

Are you interested in art, openminded, curious about new experiences, and you do not know what to do on Saturday mornings?

01.12.2019 Books

The summary book of the exhibition ‘Deep Listening’

Tytuł projektu został zaczerpnięty z koncepcji kompozytorki Pauline Oliveros, która w ramach głębokiego słuchania praktykowała obserwacje własnego ciała.